Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

technika grzewcza, usługi

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z pionierskich przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym oraz krajowym, proponującym wysokiej jakości, innowacyjne https://fam-to.pl/pl/9676-2/ akcesoria budowlane oraz meblowe. Prócz tego jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, gwarantującą wysoką jednorodność konstrukcji detalu. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem oferuje rozwiązania sprawdzające się w wielu lokalizacjach oraz zapewniające optymalną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty międzynarodowe, tworzące wytyczne do prawidłowego jej funkcjonowania.

Jednym z czołowych artykułów, cieszących się gigantyczną popularnością nie tylko w Polsce, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z początkowych na rynku odznacza się progresem technologicznym oraz wyeksploatowaniem z najświeższej wiedzy w aspekcie odlewów ciśnieniowych. Jej unikatowość polega na dołożeniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej silne właściwości antymikrobiologiczne używające system i własną reaktywność. Klamka antybakteryjna pozostaje w takim razie bezpieczna przez długie lata, nie tracąc własnej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa wykorzystywane jest przede wszystkim w branży meblowej, zwłaszcza w sąsiedztwie lokalizacji powiązanych z medycyną oraz żywnością. Stanowi koncepcję, umożliwiającą skuteczne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia zarazków gramdodatnich, gramujemnych, wszystkiego rodzaju alg oraz grzybów pleśniowych i drożdżowych.

Pomysł własne zastosowanie odnajduje na każdego typu powierzchni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj między innymi o klamkach drzwiowych oraz okiennych, użytkowanych codziennie przez duże ilości pracobiorców czy Klientów. Co ważniejsze, na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/9676-2/ uzyskać można wszelkie szczegółowe wiadomości i skontaktować się z przedstawicielem firmy, z chęcią prezentującym szeroką ofertę. Produkt przytoczony powyżej jest wart uwagi przedsiębiorstw, jakie stawiają na nowatorskie rozwiązania, bezpieczeństwo i odporność.